top of page
EN Co-funded by the EU_POS.jpg
Logo InSport 21062021 CMYK.jpg

Europos Komisijos parama šios informacijos rengimui nereiškia pritarimo jos turiniui, kuriame pateikiama autorių nuomonė, todėl Europos Komisija negali būti laikoma atsakinga už paskelbtą informaciją.

2022 m. gruodžio 8-11 d. Projekto valdymo grupės susitikimas Milane (Italija)
 


 

 

2022 m. gruodžio 8 d, Milane, įvyko trečiasis INsport projekto susitikimas, kuriame dalyvavo BLASK vadovai. Susitikimo metu partneriai pasirašė Ketinimų protokolą dėl bendradarbiavimo ir projekto veiklų pratęsimo po projekto pabaigos. Taip pat aptarta eiga ir įgyvendintos veiklos bei susitarta, kaip bus vykdomi paskutiniai užsiėmimai.

Paskutinis susitikimas planuojamas 2023 m. kovo 23–26 d. Biržuose. Susitiksime pavasarį!

319590678_640270944545211_6319556841008934550_n.jpg
319538693_1898878083791372_3761789168081637609_n.jpg
319677757_651828143305492_4343796164421464658_n.jpg

Turkijos partnerio - Inonu Universiteto -  vykdomos projekto veiklos

Activities of our Turkish partner - Inonu University

https://l24.im/YkWq6 

https://l24.im/9lF 

https://l24.im/8vriE

https://www.youtube.com/watch?v=I_vs-7E9d7k

https://www.youtube.com/watch?v=qhaFSsCbITs

https://www.youtube.com/watch?v=Sh_5U-5hZRE

Paveikslėlis4.jpg
Paveikslėlis2.jpg
Paveikslėlis3.jpg
Paveikslėlis5.jpg
Paveikslėlis1.jpg
Paveikslėlis1.jpg
Paveikslėlis1.jpg

Bulgarijos partnerio - Bulgarian Sport Development Assocciation - veiklos
Activities performed by our Bulgarian partner - Bulgarian Sport Development Assocciation
https://www.bulsport.bg/projects_all/InSport_LT 

Italijos partnerio - L'Orma - vykdomos veiklos
Activities performed by our Italian partner - L'Orma
https://ormainternational.eu/portfolio-posts/insport/

IMG-20220728-WA0051.jpg
IMG-20220728-WA0040.jpg
IMG-20220728-WA0056.jpg

Praktinis vadovas parengtas/Handbook is ready!

Projekto INsport konsorciumas yra įsipareigojęs būti įtraukus ir atviras visiems, nepaisant amžiaus, lyties, negalios, kultūrinės ar religinės kilmės ar seksualinės orientacijos ar kitų savybių, dėl kurių bet kuris asmuo gali jaustis atskirtas ar izoliuotas. Tačiau Konsorciumas pripažįsta vis dar egzistuojančią realybę ir supranta, kad nepaisant daugybės bandymų, sporto asociacijos ir klubai praranda ištisas grupes potencialių narių, žaidėjų, administratorių ir savanorių. Ir to priežastis akivaizdi: žmonės, norintys sportuoti, savanoriauti sporto renginiuose ar būti sporto administracijos dalimi, dėl įvairių priežasčių ir kliūčių jaučiasi atskirti ir neįsitraukia. Daug jaunų sporto talentų netenkame dėl įtraukaus mąstymo ir veikimo stokos. 

Projekto partneriai parengė praktinį vadovą treneriams, mokytojams ir kitiems su socialiai jautriu jaunimu sporto sferoje dirbantiems asmenims. Tikimasi, kad dokumentas padės sėkmingiau išnaudoti sportą kaip priemonę socialinei integracijai susitiprinti.  Tuo pačiu norima suteikti praktinių patarimų, galinčių padėti  įtraukti socialiai jautrioms grupėms priklausančius jaunuolius į reguliarias sportines veiklas ir paskatinti juos domėtis komnkrečia sporto šaka bei siekti aukštesnių rezultatų. Dokumentas pateikiamas anglų EN ir lietuvių LT kalbomis.*

*P.S. lietuviškas dokumento vertimas yra automatinis, todėl galimi išsireikšimų ir atskirų žodžių vertimų netikslumai. Originalus yra angliškasi variantas. Prašome juo vadovautis pirmiausia. 

titulinis (1)_page-0001.jpg
3_page-0001.jpg

BLASK and LAF activities: Training I     

INsport projekto valdymo grupės susitikimas

MALATYA, TURKEY. 2022-04-20 – 2022-04-23

Vis labiau ir labiau laisvėjantys viruso gniaužtai pasaulyje BLASK šeimai leidžia ir toliau semtis naujų patirčių.

Biržų lengvosios atletikos sporto klubas kartu su partneriais iš Bulgarijos, Turkijos bei Italijos balandžio 20–23 dienomis dalyvavo antrajame Erasmus+ projekto „Sport for inclusion and inclusion for sport“ susitikime, vykusiame Malatijoje (Turkija).

Susitikimo metu dalyviai aptarė handbook‘o (liet. trumpas veiklų vadovas) struktūrą ir turinį. Diskutavo apie jau įgyvendintas projekto veiklas bei ateities planus. Taip pat projekto partneriai susitiko su Inonu Universiteto prorektoriumi ir Sporto fakulteto dekanu bei pristatė „INsport“ projektą fakulteto studentams.

Pagrindiniai „INsport“ projekto tikslai – skatinti socialinę integraciją per sportą ir sportines veiklas. Tobulinti trenerių ir kitų organizacijų, veikiančių sporto, jaunimo darbo ir socialinės globos srityse, įgūdžius ir veiklą, susijusią su socialiniu bendravimu sportuojant.

Trečiasis projekto susitikimas numatomas 2022 m. gruodį, Milane, į kurį mes būtinai nuvyksime! Iki pasimatymo!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Increasingly looser restrictions on the virus allows the BLASK family to continue to gain new experiences.

Birzai Athletics Sports Club, together with partners from Bulgaria, Turkey and Italy, participated in the second meeting of the Erasmus+ project „Sport for inclusion and inclusion for sport“ in Malatya (Turkey) on 20-23 of April.

During the meeting, the participants discussed the structure and content of the handbook. They discussed the already implemented project activities and future plans. The project partners also met with the vice-rector of Inonu University and the dean of the Faculty of Sports and presented the “INsport” project to the students.

The main goals of the „INsport“ project is to promote social integration through sport and sporting activities. Also, to improve the skills and activities of coaches and other organizations, working in the field of sports, youth work and social care, related to social communication in sports.

The third meeting of the project in scheduled for December 2022, in Milan, which we will definitely go to! So long!

Pirmas "gyvas" INsport projekto partnerių susitikimas Sofijoje
SPORT FOR INCLUSION AND INCLUSION FOR SPORT (INSPORT), SOFIA, BULGARIA. 2021-10-11 – 2021-10-14

Kol pasaulis dar neužsidarė, BLASK išnaudoja visas galimybes ir bando vėl ir vėl pasisemti naujų patirčių.

Vienodos galimybės – kasdien aktuali tema. Kuo labiau į ją giliniesi, tuo daugiau aspektų atrandi ir suvoki lygybės svarbą šiuolaikinėje visuomenėje. Būtent tokia tema ir dar daugeliu kitų Biržų lengvosios atletikos sporto klubas kartu su partneriais iš Bulgarijos, Turkijos bei Italijos diskutavo spalio 11–14 dienomis Sofijoje (Bulgarija) vykusiame pirmajame Erasmus+ projekto „Sport for inclusion and inclusion for sport“ susitikime. Projekto organizatoriai ir koordinatoriai – Biržų lengvosios atletikos sporto klubas.

Pagrindinis „INsport“ projekto tikslas – skatinti socialinį žmonių įsitraukimą į įvairias sporto veiklas bei tobulinti trenerių ir kitų organizacijų, veikiančių sporto, jaunimo darbo ir socialinės globos srityse, įgūdžius ir veiklą, susijusią su socialiniu bendravimu sportuojant.

Susitikimo metu diskutuota apie įvairius mokymosi ir socialinės integracijos per sportą aspektus, analizuota, kaip vaikai, o ypač priklausantys socialiai jautrioms grupėms, jaučiasi įvairiose kritinėse situacijose; ką treneris turėtų/neturėtų daryti, kad padidintų jo pasitikėjimą savimi; kaip paskatinti vaiką jo kelyje į sportą.

Projekto trukmė – 24 mėnesiai, o jame dalyvauja 5 partnerių organizacijos iš keturių Europos šalių. Per šį laikotarpį bus vykdomi tarptautiniai susitikimai, keičiamasi patirtimis ir įžvalgomis. Tam tikra praktika, metodai ir pasiūlymai, susiję su neformalia socialinės įtraukties veikla, bus paimti iš http://www.sport-for-inclusion.com/, kuris yra vienas iš Erasmus+ Sport projekto SPORTin rezultatų. Projektas koordinuojamas BLASK.

2021-03-02 nuotoliniu būdu įvyko pirmasis projekto partnerių susitikimas

Susitikimo metu aptarti Projekto veiklų organizavimo aspektai, susitarta dėl Projekto valdymo ir viešinimo strategijos. Visgi, dėl COVID 19 pandemijos ir su ja susijusių kelionių ir veiklos apribojimų, Projekto partneriai nusprendė kreiptis į Europos Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomąją agentūrą  (EACEA) ir prašyti laikinai sustabdyti Projekto veiklų įgyvendinimą.

Insport.png

Applicant/Pareiškėjas:

                                                                       
                                                Biržų lengvosios atletikos sporto klubas (BLASK)Partners/Partneriai:


                                           
                                                Lietuvos lengvosios atletikos federacija (LAF)


                                                University of Inonu, Turkey
                                                Bulgarian sports development association (BSDA)
                                                
                                                 L'Orma, Italy

Biržų herbas.tif
LOGO_LithuanianAthleticsFederation_Tall_
Paveikslėlis1.jpg
EN_Krug.jpg
Logo_Orma.png
bottom of page